Hakkımızda

Sarpani Teknoloji  2011 dan bu yana Web App, Mobil App alanında çeşitli uygulamalar geliştiren,özellikle satışa yönelik motivasyonu, takım ruhunu ve rekabeti sağlayan “Gamification” ,(Oyunlaştırma) uygulamasını geliştiren, Türkiye’de önde gelen firmalardan biriyiz

 

Takımız Aileyiz Arkadaşız

Araştırmayı, Kurcalamayı, Denemeyi, Heyecanı, Teknolojiyi, Yeniliği yani kısacası işimizi Seviyoruz.

 

Kalite Anlayışı

Bizimle çalışmaya başladığınızda ihtiyaçlarınızın belirlenmesi ve kullanıcı deneyimi analizlerinin yapılması ile başlar, yazılan kodların projenizin hayata geçirilmesi ile devam eder. Projeniz, sektörde 10 yılı aşkın tecrübesi bulunan yenilikçi ve yaratıcı ekibimiz tarafından titizlikle yönetilir.

İletişim ve Şeffaflık
İlk tanışmamızda toplantı ve teklif süreçleri ile başlayan iletişim ve her konuda gösterdiğimiz şeffaflık ihtiyaçlarınızın daha net ve doğru şekilde ortaya çıkmasını sağlar. Profesyonel proje yönetim ekibimiz, geçmişte yapılan tüm işlemlerin analizlerini görmeye ve gelecekte büyümenize yönelik atılacak tüm adımların daha sağlıklı atılmasına katkı sağlar.

Sürdürülebilirlik ve Süreklilik
Hedefimiz, gelecek nesillere aktarılacak kurumsal kültüre ve profesyonel yönetim anlayışına sahip bir şirket olmak,dijital varlıklarımızı da bu misyonla kurguluyoruz. Tasarımın değişen insan davranışlarına uyarlanabilirliği ve yazılımın yeni teknolojilerin geliştirilmesine kolay uyum sağlaması hepimiz için tasarlanabilir ve sürdürülebilir bir gelecek sağlar buda karşılıklı var oluşumuzda etken olacaktır.

Yüksek Performans

Beynimiz dünyanın en hızlı işlemcileridir. İnsanlar ve teknoloji, sürekli değişen bir düzende birbirleriyle etkileşime girer. Birkaç yıl önce insan beyninin ilk 9 saniyede karar verme süresi bugün 6 saniyeye inerken, internet ve teknolojinin hızının artmasıyla bu süre giderek kısalıyor. yeni nesil. Geliştirdiğimiz yazılımların performansını asla saniyelerle ölçmüyoruz, her zaman milisaniyelerle ölçüyoruz.

Güven ve Hukuk

Potansiyel müşterilerimizin güvenini kazanmak için kendinizi anlatmak yerine birlikte çalıştığımız müşterilere sormanızı öneririz. Kapsamlı bir hukuk sözleşmesi aracılığıyla tüm haklarınızı yazılı olarak korumayı tercih ediyoruz. Güven kavramını, söylenemeyecek veya kelimelere dökülemeyecek kadar değerli bulduk.

Gizlilik ve Güvenlik

Sarpani güvenlik konusunu iki ana aşamada ele almaktadır: Veri Güvenliği ve Bilgi Güvenliği. Veri güvenliğini gelişmiş yazılımlarımız, güçlü sunucularımız ve profesyonel donanımlarımız ile sağlarken, bilgi güvenliğini Türkiye için K.V.K.K, global hizmetlerde de GDPR uyumluluklarını yerine getirerek kusursuz bir şekilde sağlamaktayız. Sosyal Sorumluluklarımız Ana Sayfa kısa 2011’den Beri Yeni Fikirleri Hayata Geçirmek İçin Çalışırız. Düşünen Gözlemleyen Tasarlayan Uygulayan Geliştiren Ekibiz

Sadi Konuralp Caddesi, No5 34433 Beyoğlu/İstanbul hello@sarpani.com.tr +90 212 352 2221